לא רק צ'ק

ראשי > לא רק צ'ק

לא רק צ'ק

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

עד היום התרגלנו לכך שהמתנה היחידה שאותה ניתן להביא לחתונה היא צ'ק. מצד שני, סקירה קצרה של כמה אפשרויות חדשות יכולה לשרת את כל הצדדים ולהשאיר את בעלי האירוע מרוצים גם עם מתנות אחרות לגמרי. הנה כמה הצעות

תרבות הצ'קים בחתונות מאפיינת מאוד את בעלי האירועים בישראל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, כתיבת צ'ק היא לא חלק מאירועים במקומות אחרים בעולם. את תרבות הצ'קים אנחנו מוצאים גם בבריתות, בר מצווה ולפעמים אפילו במסיבות אירוסין. הבעיה היא שלא כולם רוצים לקבל צ'ק. זו מתנה שלא מעידה על השקעה ויחס אישי ולעיתים קרובות היא אפילו יוצרת תחושת מבוכה.

האלטרנטיבה לאירוע כמו חתונה היא למצוא מתנות שבהן בני הזוג יכולים ממש להשתמש. היום כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי למצוא מתנות מן הסוג הזה, כי הכל נמצא באינטרנט ואונליין. השיקול היחיד הוא מידת הקרבה של נותן המתנה לבני הזוג. בדיוק בשביל זה אספנו עבורכם 3 הצעות עם מאפיינים שונים:

1. דרגת קרבה בסיסית: מוצרי חשמל

חברים שמתחתנים יצטרכו מכשירי חשמל חדשים למטבח שלהם. במקום לתת להם צ'ק ולתסכל אותם, אפשר פשוט להקל עליהם את הצעד הראשון בחיים המשותפים. אפשר לעשות את זה עם שורה ארוכה של מכשירי חשמל במחירים נוחים. באינטרנט ניתן למצוא מיקסרים של מותגים מובילים ולצידם מיקרוגלים, מעבדי מזון וטוסטרים.

בנוסף, מכשירי חשמל הם מתנה מושלמת לזוגות שעורכים אירוע חינה. לא נהוג להביא לאירוע הזה צ'ק ותמיד עדיף למקד את המתנה במוצרים שקשורים לבית ולמטבח.

2. דרגת קרבה מתקדמת: עגלת תינוק

חברים קרובים ישמחו לקבל מכם מתנה שיכולה לשרת אותם לטווח ארוך. כאן האפשרות הטובה ביותר היא ללא ספק עגלת תינוק. היות והמחירים של עגלות עולים מדי שנה ועומדים כיום על אלפי שקלים, אתם לא צריכים לחשוש מפני מידת ההשקעה. בני הזוג יעריכו מאוד את המחשבה מאחורי המתנה וייזכרו בכם בכל פעם שהם ייצאו לטיול.

אפשרות נוספת היא להתארגן לקבוצה של מספר חברים ביחד כדי לקנות עגלת תינוק משוכללת. כך ניתן לשלב את המתנה עם ברכה משותפת ולהעלות חיוך על פני הזוג הטרי.

3. דרגת קרבה משפחתית ממעגל ראשון: רכב או ירח דבש

הורים וקרובי משפחה ממעגל ראשון תמיד מחפשים דרך לפנק את הילדים. במקום לשלם על האולם הם יכולים לרכוש עבור המתחתנים ירח דבש או אפילו רכב. כדאי לבדוק מראש מה היעד שאליו מתכוון הזוג להגיע ובמידת הצורך לנסות למצוא רמזים על רכב מועדף.

אם בכל מקרה התכוונתם להשקיע אלפי שקלים בחתונה של הילדים, תנו עדיפות למתנה עם ערך מוסף. כך תוכלו להקל עליהם ובאותה הזדמנות להרעיף אהבה. הרכב ייתן מענה לצרכים פרקטיים וירח הדבש יעזור להם להתאושש.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0143 שניות