בתכנון החתונה אל תשכחו את ירח הדבש

ראשי > בתכנון החתונה אל תשכחו את ירח הדבש

בתכנון החתונה אל תשכחו את ירח הדבש

00.00.0000
נכתב על ידי

חתונה היא אותו ערב מיוחד המוקדש לזוג המאושר שבחר לאחד כוחות ולבנות תא משפחתי כדת וכדין במדינת ישראל. חתונה היא הפקה בפני עצמה ומה לעשות שלא כל אדם מחזיק בכישורים של מפיק אירועים? כדי לארגן חתונה בצורה הנכונה והטובה ביותר, יש לקחת בחשבון קריטריונים רבים ומגוונים וביניהם: תקליטן, קייטרינג, שמלת כלה – חליפת חתן, סידורי פרחים, בר אקטיבי לאלכוהול, מציאת רב, מאפרת ואנשי מקצוע נוספים שמתאימים לדרישותיהם של הזוג.

מעבר ללוגיסטיקה הנדרשת, יש להתכונן לאירוע מבחינה כלכלית ולהבין את העלויות אותן תדרשו לשלם. על פי רוב שוקד זוג על האירוע חודשים רבים לפני וכל זאת על מנת ליהנות מערב אחד המסתכם בכשש שעות. לאחר האירוע וירידת האדרנלין, נזקק הזוג למנוחה ועל כן ירח הדבש הוא הפתרון האולטימטיבי. כל עוד תכנון האירוע מתבצע בקפידה (בעיקר מבחינת ההיבט הכלכלי), יוכל הזוג להרשות לעצמו לצאת לירח הדבש המיוחל. תכנון חתונה שאינו נעשה בהתאם ליכולת הכלכלית של הזוג עתיד להשאיר את הזוג עם גירעונות שימנעו ממנו לצאת לירח דבש.

כך תתכננו את ירח הדבש במהלך תכנון החתונה

כדי שתצליחו לטוס לחופשה חלומית מעבר לים עליכם לדאוג להשאיר בצד את הסכום הנדרש לירח הדבש אותו אתם מתכננים, דבר שיכלול בין היתר תקציב עבור כרטיסי טיסה, מלונות, ביטוח נסיעות לחו"ל וכיוצא בזה. אל לכם להסתמך על המתנות אותן תקבלו, משום שתמיד צפויות הפתעות ואתם עלולים לקבל סכום מופחת מזה שתכננתם לקבל.

הוסיפו למאזן "ולתוכנית העסקית" שלכם (החתונה) את הסכום הנדרש לכם להפקת ירח הדבש, כך שלא ייווצר מצב עגום בו לא תוכלו לצאת לנופש לאחר החתונה. אם לצורך העניין אתם מקצים 100 אלף ₪ לאירוע ואתם יודעים כי 20 מתוכם יוקצו לירח הדבש, תכננו את יתר מרכיבי האירוע, תוך שאתם מבינים כי אין לכם מעבר ל- 80 אלף ₪ להוציא ואל תתפתו לגחמות של אחרים ושל עצמכם.

כל עוד תעמדו במסגרת התקציב שאתם מגדירים מראש, כך הסיכוי שתצאו לירח הדבש יהיה גבוה ולהיפך. זוגות רבים חושבים בצורה לא נכונה שכן הם בטוחים שהם יצליחו לכסות את הוצאות האירוע באמצעות המתנות אותן הם יקבלו, אך מניסיון של זוגות רבים אחרים (שלא הצליחו לנסוע לירח דבש לאחר החתונה) יש לקחת בחשבון שאתם לוקחים סיכון וחבל. ירח הדבש הוא זה שיאפשר לכם להתחיל את חיי הנישואין שלכם בשלווה ובהנאה.  

לסיכום, תכנון החתונה על כל מרכיביה, צריך לכלול את תכנון ירח הדבש. זוג שאינו יוצא לירח דבש וממשיך את שגרת חייו לאחר החתונה, עתיד להפסיד חוויה שאין שנייה לה. ירח הדבש מאפשר לזוג לבלות את תחילת נישואיהם באווירה אחרת – נינוחה ורומנטית. הכניסה לחיי הנישואין ברגל ימין, היא שתאפשר לכל זוג ליהנות רגע לפני שמתחילים את השגרה כזוג נשוי.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0142 שניות