הצצה לארנק של אחרי ירח הדבש

ראשי > הצצה לארנק של אחרי ירח הדבש

הצצה לארנק של אחרי ירח הדבש

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

האירוע הגדול מאחוריכם, הצ'קים אותם קיבלתם כמתנה מהאורחים בידיכם, וזה הזמן לבחון את כל האפשרויות הפיננסיות העומדות לרשותכם בהתאם לכסף הפנוי העומד לרשותכם. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר חלופות להשקעת כספי ההכנסות שלכם מאירוע החתונה.

מספר מילים על הכנסות מהחתונה

הכנסות כספיות מאירוע החתונה הן למעשה הפער הכספי שנוצר בין העלויות הישירות והעקיפות של החתונה (אולם אירועים, קייטרינג, DJ, שמלת כלה, טבעות, אלכוהול וכדומה) לבין הכספים אותם קיבלתם כמתנה לאירוע. ברוב המקרים, לבני הזוג הצעיר נותר סכום כסף לא מבוטל לאחר קיזוז הוצאות החתונה מכספי המתנות. סכום כסף פנוי זה איננו מחויב במס ולכן הוא עומד לרשותכם לכל מטרה עתידית משותפת. במידה ואתם עומדים לצאת לירח דבש על חשבון כספי ההכנסות מהחתונה, אנו ממליצים לכם להכליל את הוצאות ירח הדבש כחלק בלתי נפרד מההוצאות הישירות והעקיפות לאירוע, ורק לאחר מכן לבחון מה הוא סכום הכסף הפנוי העומד לרשותכם.

אל ההכנסות שנוצרו לאחר האירוע, אנו ממליצים לכם לצרף אל ההון האישי העומד לרשות כל אחד ואחת מבני הזוג, כאשר הסכום הכללי העומד לרשותכם מהווה את ההון המשותף העומד לרשותכם בתחילת החיים המשותפים. ההחלטה בנוגע לאופן השקעת הכספים העומדים לרשותכם תלויה בין היתר בהיקף הסכום הכללי העומד לרשותכם.

השקעה לעתיד לבוא...

אחת מהחלופות העומדות לרשותכם בכל הנוגע להשקעת כספי ההכנסות מהאירוע וההון המשותף העומד לרשותכם, היא השקעת הכספים במגוון רחב של אפיקי השקעות בשוק ההון. כיום, תוכלו למנף את כספי הרווח הישיר שלכם מהאירוע באמצעות אפיקי השקעה המותאמים לסכום ההשקעה ההתחלתי העומד לרשותכם ולתקופת ההשקעה הרצויה לכם. בין יתר אפיקי ההשקעה העומדים לרשותכם כיום תוכלו להשקיע את כספכם באמצעות תעודות סל דרך בית השקעות.

רכישת בית

כל זוג צעיר בישראל חולם על בית משלו, ובמידה וכספי ההכנסות בשילוב ההון העצמי המשותף העומד לרשותכם, מאפשר לכם לרכוש בית מייד לאחר החתונה, אנו ממליצים לכם לעשות זאת באופן המיידי. רכישת דירה בישראל היא השקעה לטווח הארוך, ובמידה ועומד לרשותכם ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה עשו זאת בהקדם האפשרי. ברוב המקרים, מומלץ להתחיל מדירת מגורים צנועה יותר (דירת שלושה חדרים) בעלויות סבירות יותר ובמינימום מימון חיצוני (כלומר מינימום משכנתא על הדירה), ובהמשך החיים המשותפים ועם הרחבת המשפחה להתקדם לבית גדול ומרווח יותר.

רכישת רכב

חלופה נוספת העומדת לרשותכם בכל הנוגע לכספי ההכנסות שלכם מהאירוע היא רכישת רכב משפחתי חדש. במידה ועומד לרשותכם רכב ישן בבעלות פרטית, תוכלו לשדרג את רכבכם לרכב חדיש יותר, וזאת במסגרת עסקאות טרייד אין. כמו כן, תוכלו להשאיר בבעלותכם את הרכב הישן ולרכוש רכב חדש באמצעות כספי ההכנסות העומדים לרשותכם דרך אחד ממסלולי הליסינג המוצעים לכם על ידי סוכנויות הרכב והליסינג. המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0229 שניות