דברים שכדאי ודברים שאסור לוותר עליהם בחתונה

ראשי > דברים שכדאי ודברים שאסור לוותר עליהם בחתונה

דברים שכדאי ודברים שאסור לוותר עליהם בחתונה

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

הפקת חתונה היא תהליך ארוך הנמשך לפחות מספר חודשים וכרוך בהתנהלות מול חברים, קרובים, בני משפחה, ספקים ונותני שירותים. מבחינת בני הזוג, כדאי מאוד להכין רשימה של סדר עדיפויות. רצוי להחליט על מה מוותרים כדי לעמוד במסגרת התקציב, אך מנגד גם לקבוע איזה דברים חייבים להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע.

רכב, נותני שירות וסידורי ישיבה

הדברים שאסור לוותר עליהם בחתונה קשורים בעיקר לנוחות של בני הזוג. אפשר להתחיל עם נושאים בסיסיים ואלמנטריים, כגון רכב בו מגיעים מהצילומים לאולם, פגישת תיאום מראש עם התקליטן והצלם וכמובן ארוחת טעימות עם השף. בנושאים הללו החיסכון הכלכלי הוא פונקציה של הכנת שיעורי בית. המחירים הנוחים של השכרת רכב בישראל לדוגמא עולים בקנה אחד עם הצרכים של בני הזוג, היות והם מאפשרים להגיע לאירוע בתנאים מפנקים אך מבלי לפרוץ את התקציב. במקביל, פגישה של כמה דקות עם תקליטן תבטיח תיאום ושיתוף פעולה. יש לוודא שהזוג והספקים "משדרים על אותו גל" כדי למנוע הפתעות לא רצויות ובכל מקרה לקבל המלצות מלקוחות קודמים.

עוד כמה דברים שאסור לוותר עליהם מתייחסים דווקא לאורחים ולמוזמנים. כאן הזמן העיקרי בהפקת האירוע מוקדם לטובת סידורי ישיבה. אל תשאירו שום דבר ליד המקרה והישארו בשליטה על סידורי האירוח, הישיבה והארגון. החליטו מי יושב ליד מי ומה המקום הראוי עבור המשפחות של החתן והכלה. התייעצו במידת הצורך עם ההורים עצמם, אך זכרו שבסופו של דבר מדובר על אירוע שלכם. הושיבו אורחים מבוגרים רחוק מהרמקולים והגיעו לסיור באולם לפני שאתם קובעים את סידורי הישיבה הסופיים.

דוגמאות להוצאה מיותרת של כסף: זיקוקים, שתי שמלות כלה ומזנון חצות

הטעות הנפוצה של בני זוג המעוניינים להפיק חתונה בלתי נשכחת היא להשקיע בדברים שבכלל אין בהם צורך. האירוע אמור להציב את בני הזוג במרכז העניינים והבמה, לכן אין סיבה לבזבז משאבים על זיקוקים, שתי שמלות כלה ומזנון חצות. גם הכלות המפורסמות ביותר בעולם לא צריכות להחליף שתי שמלות כדי להפתיע את האורחים. מעבר לכך, זיקוקים משמשים בתור אטרקציה למספר דקות בלבד ויש הרבה דברים יותר טובים שאפשר לעשות עם הכסף הזה. כלל דומה תקף גם במזנון חצות, שאין בו צורך אמיתי מלבד האבסה מיותרת של אוכל משמין.

הדברים שכדאי ודברים שאסור לוותר עליהם בחתונה לא בהכרח קשורים לתקציב או לכסף. נסו לארגן חתונה שמייצגת את האופי שלכם, אך הימנעו מבזבוז זמן, אנרגיות וריבים על ויכוחים מיותרים. החתונה אמורה לרגש את האורחים ולחזק את מערכת היחסים הזוגית. נצלו את ההזדמנות כדי להתקרב אחד לשנייה, ואל תנסו להמציא מחדש את הגלגל. לכו על המוכר והידוע וכך תבטיחו לעצמכם אירוע מוצלח של פעם בחיים.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0247 שניות