איך לתכנן חתונה ולא לפשוט את הרגל?

ראשי > איך לתכנן חתונה ולא לפשוט את הרגל?

איך לתכנן חתונה ולא לפשוט את הרגל?

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

עונות החתונות מתקרבת בצעדי ענק וצעירים רבים רוצים לתכנן את חתונת חלומותיהם בתקציב ריאלי. האם הדבר אפשרי? התשובה היא כן. במאמר זה נספק לכם טיפים לתכנון של אותה חתונה עליה תמיד חלמתם בתקציב שמתאים ליכולות שלכם.

 

מתכנים נכון

רוב הזוגות הצעירים מספרים שיש שני רגעים שמפחידים אותם. הרגע הראשון הוא אותו רגע שבו הם מבינים כמה תעלה להם החתונה עליה הם חלמו מרבית חייהם. הרגע המפחיד השני הוא הרגע בו החתן והכלה סופרים את הכסף שהם קיבלו כמתנה לחתונה ומגיעים למסקנה האם הם יצאו ברווח או בהפסד. אנו טוענים שתכנון חתונה הוא אמנם דבר לא פשוט ורוב הזוגות חייבים לקחת הלוואה או סכומים מההורים על מנת להגשים את החלום, אך כיום ניתן לתכנן את החתונה בצורה הנכונה ביותר ולזכות בחתונה נפלא בלי לפשוט את הרגל.

 

התנהלות חכמה

התנהלות כלכלית נכונה היא הנוסחה לחתונה זולה ומוצלחת. לרוב הזוגות אין תקציבי ענק בתחילת דרכם וההתגברות על הקושי והיכולת לניהול של התקציב ישמשו אותם לאורך חייהם:

  • הגדרת תקציב לחתונה- הסכום של התקציב חייב להיות מדויק. לאחר החלטה ברורה לגבי התקציב יש לחלק את הסכום בין סעיפי התקציב השונים. תמיד יש להשאיר כ- 20 אחוזים מהתקציב להוצאות לא מתוכננות.
  • ספקים- יש לחפש ספקים שעומדים במסגרת התקציב שקבעתם. חשוב לסגור עם הספקים את הסכום המלא עבור כל השירות והנלוות וזאת על מנת שברגע האמת לא יהיו תוספות שיובילו אתכם להוצאות נוספות.
  • אורחים- הזמנת אורחים מהמעגל המקורב יבטיח ברוב המקרים מתנות בסכומי כסף שיכסו את החתונה ויותר מכך. כלומר, אם יש לכם אפשרות לחתונה קטנה אליה יוזמנו רק האנשים שאתם אוהבים והכי קרובים לכם, החתונה תשתלם יותר מכל חתונה אחרת.

 

הוזלה משמעותית- איך עושים את זה?

  • עונה- חתונות זולות יותר בחורף מאשר בעונה החמה של החתונות, כלומר בעונת הקיץ.
  • יום החתונה- היום הזול ביותר לחתונה הוא יום ראשון ומחיר המנה זול ביותר.
  • חבילה מוגדרת- חשוב לוודא שאותה חבילה עליה אתם מתכננים לשלם לבעל אולם האירועים תכלול את מחיר המנה, שכר הברמנים, המלצרים, תאורה והגברה וזאת על מנת שלא תצטרכו להוסיף תשלום נוסף על כל אלו.
  • תאריכי חתונה- בחירה של תאריכי חתונה מיוחדים תעלה לכם יותר כסף. מעוניינים בחתונה בעלות נמוכה? וותרו על היצירתיות של התאריכים. תקופת בין המצרים היא התקופה הזולה ביותר לחתונה.
  • מיקום- בחירת מקום שאינו נכלל בין רשימת המקומות המובילים לאירועי חתונה יוזיל בצורה משמעותית את המחיר של החתונה שלכם. האפשרויות הזולות ביותר הן בתי כנסת, מסעדות, אולמות וגני אירועים חדשים וכל מה שאינו במרכז הארץ.
  • עיצוב- בחירה בעיצוב בסיסי ולא עיצוב בהתאמה אישית וויתור על גימיקים יוזילו בצורה משמעותית את החתונה.
  • ספקים "ירוקים"– ספקים חדשים שנכנסו לשוק ומעוניינים להוכיח את עצמם ולבנות תיק עבודות עם המלצות של לקוחות מרוצים.

 

לסיכום זוהי רק תחילת הרשימה שכוללת את הדרכים השונות שניתן להשפיע על המחיר הכולל של החתונה. כי כיום כל אחד יכול להפיק חתונה נחמדה עם הקרובים לו בתקציב ריאלי.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0148 שניות