מתנת חתונה - כך אפשר לרכוש מכונית חדשה

ראשי > מתנת חתונה - כך אפשר לרכוש מכונית חדשה

מתנת חתונה - כך אפשר לרכוש מכונית חדשה

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

אם אתם הורים לזוג צעיר שמתכוון להתחתן ואתם מעוניינים להעניק לזוג מתנת חתונה פונקציונאלית שתעזור להם רבות בחיים, מכונית חדשה תהיה המתנה האידיאלית. בנוסף, אם אתם זוג צעיר וכבר יש לכם הון התחלתי שניתן לכם כמתנה מהמשפחה, אך חסר לכם סכום ניכר על מנת להשלים את סכום הקנייה, בוודאי תשמחו לשמוע שגם אתם תוכלו להעניק לעצמכם מתנה יפה לחתונה בדמות רכב.

 

האפשרות הראשונה- הדרך הקלאסית

הדרך הקלאסית למימונו של רכב חדש וזו שמוכרת לנו זה שנים, היא הלוואה מהבנק. כאן כל שצריך לעשות הוא להיכנס אל הבנק, לומר שאתם מעוניינים בהלוואה לרכב, פקיד הבנק שלכם יאחל לכם מזל טוב על כך שהתחתנתם ויבדוק האם הוא יכול לספק לכם את אותה הלוואה. הוא יבדוק מה מצב החשבון שלכם בבנק, מה האשראי הקיים, האם יש לכם הלוואות או התחייבות אחרות לבנק ובסך הכל מהו האובליגו שלכם. בהתאם לתוצאה הוא יאמר לכם האם הוא יכול לספק לכם הלוואה לקניית רכב ואם כן, מה יהיה סכום ההלוואה שיינתן לכם. כאן חשוב לקחת בחשבון שהלוואה היא סכום חד פעמי גדול שיועבר אל החשבון שלכם וייצא ממנו באותה מהירות. מימון לרכב באמצעות הלוואה תמיד ישפיע על האשראי שלכם ועל מצב האובליגו שלכם ובהחלט יש אפשרות שלא תוכלו להיעזר בבנק להלוואות נוספות לתקופת זמן מה ושהבנק יהיה קפדני מאוד לגבי החובות שלכם כלפיו עד שתסיימו לשלם את ההלוואה.

 

האפשרות השנייה- הצורות "האלטרנטיביות"

  • חברות חוץ בנקאיות- כאן מדובר על הלוואה מחברה שאינה משתייכת בשום צורה לחשבון הבנק שלכם ולכן לא תערב אותו (מלבד בדיקה פיננסית למתן הלוואה). חברות אלו חייבות להיות בעלות רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום הפיננסי ולכן זה הדבר הראשון אותו יש לעשות ברגע בו מחליטים על הלוואה מחברה זו או אחרת. כאן מקבלים הלוואה בריבית מסוימת ומתחייבים לחברה להחזיר אותה עד תאריך מסוים. חברות חוץ בנקאיות הן חברות ביטוח בהן יש לכם פנסיה או כל תוכנית חסכון אחרת, חברות כרטיסי אשראי, בתי השקעות ועוד.
  • ליסינג וטרייד אין- אפשרות נוספות והפופולארית ביותר מבין כל האפשרויות האחרות שאוזכרו במאמר זה היא שיטת הטרייד אין בה מביאים לחברה את הרכב הישן, מקבלים עליו הצעת מחיר, אם הלקוח מסכים, הרכב נמכר לסוכנות הטרייד אין ואילו היא מחסירה את סכום המכירה מסכום הקנייה של רכב חדש אותו היא מציעה ללקוחותיה. אפשרות נוספת היא ליסינג. בשיטה זו הלקוח בוחר את הרכב בו הוא מעוניין, חותם על חוזה החכרה של הרכב לשלוש או חמש שנים, משלם מקדמה של עד עשרה אחוזים משווי הרכב, משלם תשלום חודשי שנוח לו במשך כל השנים ובסיום החוזה מחליט האם הוא מעוניין להחזיר את הרכב לחברה או לשלם את יתרת הסכום ולמעשה לקנות אותו.

 

לסיכום, בשנים האחרונות התפתחו מיני אפשרויות של מימון רכב שנוחות לקהל הרחב. כעת, כל שתצטרכו הוא להחליט מהי הדרך בה תבחרו למימון רכב חדש.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות kala4kala.co.il
פיתוח: LotemX בניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm
נכנסת להריון? מזל טוב! כנסי לאמא4אמא ותמצאי שם הכל החל ממחשבון הריון , פורום הריון , עגלות לתינוק , סלקלים ועוד זמן טעינה: 0.0146 שניות